fbpx
COVID 19 salgınına yönelik temassız teslimat ile içiniz rahat olsun.

Search

100% temassız teslimat ile güvenli alışveriş
Yardıma ihtiyacınız mı var? 0850 307 5746

15 sonuçtan 1-12 arası gösteriliyor

Sırala

12 Adet Özel Eğitim Seti

330.00
(0)
Kavramlar İle soru cevap  5n1k muhakeme Eylemler Zeka ve Dikkat Geliştirme Seti Nesne eşleme seti İlk okuma oyunu Kaba motor hareketler Sayılar renkler şekiller Ritmik kelimeler(gecikmiş konuşma) Renk Eşleme  Artikülasyon kitabı Öğrenci değerlendirme dosyası
330.00

5N1K - Muhakeme Seti (Yenilenmiş)

65.89
(0)
Bu ürünü Kapıda Ödeme Seçeneği İle Satın Alabilirsiniz. 5n1k muhakeme seti ile çocuklarımızın kim, ne,nerede, ne zaman, nasıl, neden gibi temel mantıksal sorgulama yeteneklerinin geliştirilmesi, durum tespiti, analizi ve sonuc çıkarma gibi süreçleri kavraması ve muhakeme yeteneklerinin geliştirilmesi hedeflenmiştir.
65.89

Artikülasyon Bozuklukları Terapi Kitabı

59.40
(0)
Bu ürünü Kapıda Ödeme Seçeneği İle Satın Alabilirsiniz. Artikülasyon Bozuklukları Terapi Kitabı İçeriği; B, C, Ç, D, F, G, H, J, K, L, M, N, P, R, S, Ş, T, V, Y, Z seslerinin başta sonda ortada görsellerinin olduğu çalışma sayfaları bulunmaktadır. (57 SAYFA)
59.40

Cümle Kurmayı Öğreniyorum

55.00
(0)
Cümle Kurmayı Öğreniyorum Seti İçeriği; Özne, Nesne ve Yüklem Nesne Yüklem Özne Yüklem 2'li Cümleler Özne - Yüklem; Ali yiyor. Nesne- Yüklem; Yemek yiyor. 3'lü Cümleler Ali banyo yapıyor. 4'lü Cümeleler Ali parkta uçurtma uçuruyor. Ali Ela ile ağaç dikiyor.
55.00

Dil Konuşma Seti (3 Kutu)

163.90
(0)
Dil Konuşma Seti içerisinde 3 adet eğitim kutusu mevcuttur. Bunlar; Tek Heceli Kelimeler, Konuşma Öncesi Temel Beceriler ve Cümle Kurmayı Öğreniyorum setidir. Setleri tek tek alabilirsiniz, 3'lü kutu olarak indirimli satın alabilirsiniz. Setin İçeriğindeki Ana Başlıklar: Konuşma Öncesi Temel Beceriler Seti; Kaba Motor Hareketler  Ses Taklit Oral Motor Egzersizleri Tek Heceli Kelimeler Seti; Fonolojik Farkındalık Ardışık Tek Heceli Kelimeler Cümle Kurmayı Öğreniyorum Seti; Özne, Nesne ve Yüklem Nesne Yüklem Özne Yüklem 2'li, 3'lü ve 4'lü Cümleler
163.90

İlk Okuma Oyunu

42.90
(0)
Bu ürünü Kapıda Ödeme Seçeneği İle Satın Alabilirsiniz. İlk Okuma Oyunu İçeriği; İlk okuma Oyunu Eğlenerek öğrenmenin yeni yolu. Okuma kartları Harf hece kelime ve cümle Nesne kartları Ses hissettirme Hangi harf İle başlıyor? Kelime bul kartları Şekiller ile eşleşen kelimeyi bul Bilmece kartları Oyun alanı boyutu 35 cm x 50 cm kart boyutları 8x5 cm
42.90

Kaba Motor Hareketler Seti

26.40
(0)
Taklit becerilerin ilk aşaması kaba motor hareketlerdir. Çocuklar taklit becerileri kaba motor ha
26.40

Kavramlar İle Soru Cevap

49.50
(0)
Bu ürünü Kapıda Ödeme Seçeneği İle Satın Alabilirsiniz. Dağ çocuk akademisi uzmanları tarafından hazırlanmış olan kavramlar İle soru cevap setimiz çocuklarımızın kavramsal gelişimini, dil gelişimini, muhakeme becerilerini, zihinsel gelişimini, sosyal ve duygusal yönden gelişimini hedeflemektedir.
49.50

Konuşma Öncesi Temel Beceriler

55.00
(0)
Bu ürünü Kapıda Ödeme Seçeneği İle Satın Alabilirsiniz. Kaba motor hareketler Taklit becerilerin ilk aşaması kaba motor hareketlerdir. Çocuklar taklit becerileri kaba motor hareketler ile daha çabuk öğrenirler ve eğlenirler. Kartları çalışırken bizde aynı hareketleri yaparsak daha etkili bir çalışma olur. Ses taklit Yansıma ve ünlem seslerini ifade eden görsellerden oluşur. Amacımız çocuğun sesleri fark etmesi, tanıması ve ayırt etmesidir. Bu set konuşma sırasında seslerin doğru üretilmesi için önemlidir. Oral (Ağız) Motor Egzersizleri Bu egzersizlerin amacı çocuğunuzun ağız ve dil kaslarının güçlendirilmesidir. Konuşmanın gerçekleşebilmesi ve anlaşılır olabilmesi için bu kasların yeterince güçlü olması gereklidir.
55.00

Öğrenci Değerlendirme Belgesi (10'lu)

31.90
(0)
Dağ çocuk akademisi uzmanlarımızın temel düzeyde hazırlamış olduğu öğrenci değerlendirme formu ilk seansta gözlemlediğimiz ve aileden aldığımız bilgilerle bize eğitim sürecini planlamamızda ışık tutacaktır.
31.90

Renk Eşleme Seti

15.40
(0)
Eşleme becerilerinde kullanılır. - Aynı renkte olanları üst üste koy. - Mavi olanları bana ver. -Kırmızı ayakkabıyı bana ver. gibi yönergeler ile çalışabilirsiniz
15.40

Resimlerle Okuyorum Seti

126.50
(0)
Bu ürünü Kapıda Ödeme Seçeneği İle Satın Alabilirsiniz. Resimlerle Okuyorum seti ile okuma yazma öğrenmekte güçlük çeken (Disleksi lan, Down Sendromu, Zihinsel Yetersizlik, İşitme Engeli ve Otizm)'e sahip öğrencilere okuma yazmayı öğretmek amaçlanmıştır. Okumayı yeni öğrenmiş fakat akıcı okuyamayan öğrenciler için de pekiştirici niteliktedir. Kitapların basımı yapılmadan önce 2 yıl boyunca denenmiştir. Şuana dek kitapları temin eden hiç kimseden olumsuz bir tepki alınmamıştır. Bütün sonuçlar çocukların bu setle daha çabuk ve kolay öğrendiği yöndedir.
126.50

Back to Top
Ürün sepetinize eklendi